O nas

Nasza Firma powstała w 1991 roku. Marzenia i determinacja stworzyły rodzinną firmę, która małymi krokami wchodziła na polski rynek. Początki nie były łatwe, ale kluczem do sukcesu okazało się słowo ,,rodzina’’. To właśnie dzięki rodzinnej atmosferze, udało nam się stworzyć niepowtarzalną Firmę, której zaufali nasi Klienci.

Od 2009 roku możemy poszczycić się własną siedzibą na miarę XXI wieku. Oczekiwania naszych Klientów to priorytet, którego spełnienie jest dla Nas najważniejszym celem. Codziennie staramy się wywiązywać z dawanych obietnic oraz co dla Nas niezmiernie istotne promować najwyższą jakość mięsa i wędlin a także utrzymywać najwyższy możliwy poziom świadczonych usług.

Nasza firma daje zatrudnienie kilkudziesięciu osobom a dynamiczny zespół otwiera się na bieżące potrzeby Klienta. Osoby przez Nas zatrudnione cechują się dużym doświadczeniem oraz wysoką kulturą osobistą. Dzięki uczciwości i zaangażowaniu Naszych pracowników, firma przekształciła się z małego przedsiębiorstwa w duży zakład dystrybucji mięsa i wędlin.

Posiadamy własne magazyny chłodnicze a także samochody dostawcze, co pozwala nam działać w najwyższych europejskich standardach. Szybkość i rzetelność to aspekty dla nas priorytetowe.

Codziennie staramy się, aby nasz towar był dostarczony na czas, a przede wszystkim, by Klient czuł się częścią Naszej rodziny. Promujemy wyroby mięsne najwyższej jakości, ponieważ cenimy sobie zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. To dzięki szerokiej rzeszy odbiorców możemy istnieć na rynku, czerpiąc ogromną radość z robienia tego, w czym jesteśmy najlepsi.

Zawsze koncentrujemy się na zapewnieniu Klientom satysfakcji i efektywności kosztowej, a także na realizacji zobowiązań w zaplanowanym czasie. Jakość w połączeniu z nagromadzonym doświadczeniem pozwalają Nam reagować na potrzeby Klientów miedzy innymi poprzez stale poszerzany wachlarz produktów oraz modernizację naszego zakładu.

Nasze wieloletnie wysiłki zostały nagrodzone, między innymi siedmiokrotnym wyróżnieniem „GAZELE BIZNESU”, prestiżowym wyróżnieniem DIAMENTY FORBESA oraz wielokrotnie Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Nasze motto:
„Najwyższa jakość towarów i profesjonalna obsługa na czas to bezcenne zadowolenie Klienta”

Nagrody

Oferta produktów:
Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego